Image 01 Image 02 Image 03 Image 04
Our Kids The Trusted Source
Parent Tested Parent Approved
Trusted by parents since 1998
Our Kids The Trusted Source
Parent Tested Parent Approved
Trusted by parents since 1998PorozmawiajmyPorozmawiajmy
 

READ IN ENGLISH

DOTRZYJ DO RODZIN
ZANIM DOKONAJĄ
WYBORU SZKOŁY


Opowiedz o swojej szkole na najważniejszej w Polsce dwujęzycznej platformie prezentującej szkoły niepubliczne

Our Kids pomaga rodzinom wybrać odpowiednią szkołę i szkołom takim jak Twoja
osiągnąć cele marketingowe niemożliwe do osiągnięcia metodą zwykłej reklamy.

Dotrzyj do
całej precyzyjnie określonej
grupy docelowej
Zainteresuj rodziny
ważnymi informacjami
i treściami
Skorzystaj z Our Kids jako wiarygodnego źródła potwierdzającego Twoją markę

Our Kids proponuje Ci wyjątkowo rozsądną cenowo, unikatową ofertę: obecność na dwujęzycznej platformie edukacyjnej (online i w druku), która trafia dokładnie do całej Twojej grupy docelowej i wzbudza jej zainteresowanie. Pozwoli Ci to opowiedzieć o swojej szkole tysiącom rodzin korzystającym z czołowej platformy edukacyjnej w Polsce pomagającej rodzinom w wyborze szkół. Our Kids daje szkołom-członkom możliwość zaprezentowania obszernego profilu szkoły (na 2000-4000 słów) na witrynie OurKids.net/pl i szkolnego profilu w drukowanym przewodniku. Oznacza to, że dotrzesz do ogromnej liczby rodzin, które znajdą Twoją szkołę, wezmą ją pod uwagę, poznają ją dogłębnie i dokonają świadomego wyboru.

Dowiedz się, dlaczego do społeczności Our Kids przystępują zarówno duże, jak i małe szkoły

Efektywna i skuteczna promocja i marketing szkoły to trudne zadanie. Dlaczego?


Twój rynek jest
bardzo ograniczony:

Zaledwie około 6% dzieci w Polsce (niecałe 1,2% całej ludności) uczęszcza do szkół niepublicznych. Kiedy korzystasz z tradycyjnych form reklamy, marnujesz ok. 98% wydanych na ten cel pieniędzy, bo trafiasz do niewłaściwych odbiorców.


Typowe reklamy nie dostarczają
dosyć właściwych informacji:

Większość reklam to krótkie przerywniki ignorowane przez odbiorców. Tymczasem aby wpłynąć na rodziny w czasie kiedy podejmują ważną decyzję, jaką jest wybór szkoły, trzeba wzbudzić ich prawdziwe zainteresowanie, dostarczając im przydatnych w tym procesie informacji.


Marketing szkoły wymaga zaszczepienia w
rodzicach poczucia pewności:

Aby wybrać szkołę rodziny potrzebują mieć poczucie pewności, że podejmują właściwą decyzję. Zaszczepienie w nich tej pewności nie jest możliwe tylko poprzez witrynę szkoły, tradycyjne działania marketingowe lub informacje zasłyszane od innych.

I tu właśnie wkraczamy my - Our Kids.
Our Kids oferuje szkołom wyjątkowo wydajny i skuteczny marketing

dzięki naszemu unikatowemu modelowi, sprawdzonemu przez ponad 20 lat w Kanadzie

Trzy zalety platformy marketingowej
Our Kids

Our Kids zapewnia najbardziej opłacalny model marketingu szkolnego w Polsce. Wynika to z trzech zalet systemu Our Kids.

 

Zaleta #1

Our Kids trafia bezpośrednio do rodzin zainteresowanych szkołami niepublicznymi

Twój rynek jest wąski - tylko około 6% uczniów uczęszcza do szkół niepublicznych. Oznacza to, że nawet jeśli skierujesz reklamy tylko na dzieci w wieku szkolnym, 94% standardowych reklam nie dotrze do grupy docelowej - rodzin szukających szkół niepublicznych.

Tymczasem my trafiamy do prawie 100% tego wąskiego rynku. Praktycznie każda rodzina odwiedzająca OurKids.net/pl aktywnie poszukuje i bada szkoły niepubliczne. A jeśli rodzina szuka takiej szkoły, prawie na pewno korzysta z OurKids.net/pl.

Pobierz bezpłatny raport regionalny Our Kids, z którego dowiesz się, ile rodzin z Twojego regionu aktywnie poszukuje informacji o szkołach takich jak Twoja.


Zaleta #2

Our Kids trafia do rodzin w czasie, kiedy są one najbardziej otwarte na Twój przekaz

Typowe reklamy są na ogół nieskuteczne. Przeszkadzają odbiorcom, nie mają właściwego kontekstu i najczęściej są ignorowane. Tymczasem Our Kids pozycjonuje informacje o Twojej szkole jako treści edukacyjne (a nie reklamę) i dociera z nimi do rodzin w czasie, gdy są one maksymalnie otwarte na Twój przekaz - kiedy aktywnie badają szkoły niepubliczne.

Gdy rodziny przychodzą do Our Kids, chętnie zapoznają się z informacjami o Twojej szkole. Ponieważ Twój przekaz jest dla nich istotny, postrzegany jako materiał edukacyjny, a nie reklama i Our Kids udostępnia Ci dużo miejsca na umieszczenie materiałów, którymi możesz zainteresować rodziny (4000 słów o ustrukturyzowanej treści), Twoje informacje prezentowane przez Our Kids mają ogromne znaczenie i wartość dla rodzin w procesie wyboru szkoły.

ZALETA #3

Our Kids jest bezstronnym i wiarygodnym źródłem informacji, które zaszczepia w rodzinach poczucie pewności

Wybór szkoły to złożony proces, do którego rodzinom potrzeba dużo więcej niż płatnych reklam i opinii znajomych. Gdy rodziny widzą obszerne informacje o Twojej szkole na czołowej polskiej platformie służącej do wyboru szkół, której ufają rodzice i która oferuje ponad 300 artykułów edukacyjnych w języku polskim i angielskim, mają poczucie, że ich wybór Twojej szkoły jest słuszny i uzasadniony.

Jesteśmy obiektywnym niezależnym źródłem informacji, stwarzającym Twojej szkole bezprecedensową okazję pokazania swojej wyjątkowości, mocnych stron i osiągnięć. A rodziny mogą to wszystko znaleźć w jednym miejscu.

Krótko mówiąc, Our Kids przebija się przez chaos marketingowy i przekazuje Twoją opowieść zainteresowanym rodzicom na szanowanej i darzonej zaufaniem platformie edukacyjnej. Dzięki temu jesteśmy najbardziej opłacalnym sposobem promocji Twojej szkoły. Our Kids skutecznie łączy właściwe szkoły z właściwymi uczniami.

 


Dlaczego warto dołączyć do Our Kids

Jako członek społeczności Our Kids, Twoja szkoła zyska trzy korzyści:

Budowanie świadomości

Budowanie świadomości


Zwiększamy świadomość marki Twojej szkoły i wzmacniamy jej rozpoznawalność

Tysiące rodzin z Twojej grupy docelowej spędzają czas studiując informacje o szkole udostępnione przez Our Kids. Zapewnia to wyjątkowo skuteczny sposób wpisania Twojej szkoły w świadomość większej liczby rodzin - i w sposób znacznie głębszy.

Poprzez to, że rodziny widzą Cię na naszej platformie buduje się siła Twojej marki. Z czasem coraz więcej rodzin będzie brało pod uwagę Twoją szkołę na podstawie samej jej marki. Będziesz wtedy mógł wyznaczyć sobie dalsze cele, takie jak zwiększenie liczby kandydatów i zapisów.


Kształtowanie wizerunku

Kształtowanie wizerunku


Wpływamy na to jak rodziny z grupy docelowej postrzegają Twoją szkołę, jej wartości i markę

Budowanie świadomości marki jest wystarczające przy sprzedaży większości produktów i usług. Ale wybór szkoły to inna sprawa: rodziny spędzają dużo czasu i poświęcają dużo energii na badanie różnych opcji i dokonywanie wyboru.

Twoim wyzwaniem jest nie tylko uświadomienie rodzinom, że Twoja szkoła istnieje, ale także dostarczenie im obszernej informacji by mogli ją dokładnie poznać. Our Kids daje Ci dostęp do odbiorców, kontekst i miejsce, abyś mógł opowiedzieć szczegółowo o swojej szkole i o swoim wyjątkowym programie.


Generowanie zainteresowania

Generowanie zainteresowania


Kierujemy zainteresowane rodziny do Twojej szkoły

Celem marketingu szkoły jest generowanie zainteresowania i zapytań, a ostatecznie zapisów. Our Kids z pewnością pomoże Ci w tym zadaniu.

Na przykład, rodzina może kliknąć bezpośrednio z witryny OurKids.net/pl na Twoją stronę internetową, skontaktować się z Tobą, a następnie zarejestrować dziecko w Twojej szkole. Może też najpierw usłyszeć o Twojej szkole od kogoś znajomego, a następnie na Our Kids poszukać szczegółowych informacji żeby dokładnie poznać Twoją szkołę, zanim zarejestruje tam dziecko.

Wymierne wyniki

Skuteczność Twojego przekazu jest mierzona za pomocą konkretnych wskaźników, które możesz monitorować w czasie rzeczywistym. Zobaczysz sam, ile rodzin zdecyduje się zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o Twojej szkole na OurKids.net/pl. Wiemy, że system ten działa i jesteśmy transparentni dzięki naszym precyzyjnym pomiarom.

Umów się na rozmowę telefoniczną
Zapoznaj się ze szczegółami członkostwa

Demo: Jak to działa?

Zobacz w jaki sposób rodziny używają Our Kids do poznawania szkół, jakie wyniki osiągają szkoły członkowskie Our Kids i dlaczego zdecydowały się dołączyć do społeczności Our Kids.

Kto dołącza do Our Kids

Głębsze spojrzenie

Członkostwo w Our Kids nie jest luksusem. Zapewniamy rozsądną cenowo dwujęzyczną platformę marketingu szkolnego, która trafia bezpośrednio do 100% Twojej grupy docelowej w sposób bardziej ukierunkowany, angażujący i opłacalny niż jakakolwiek inna opcja marketingowa.

Nasza społeczność reprezentuje szerokie spektrum: szkoły duże, małe, drogie, tanie, ogólnodostępne, wyznaniowe, alternatywne i wiele innych wyznaniowe.

Co ciekawe, wiele naszych szkół to placówki niewielkie, mające dosyć uczniów, znane już w swojej społeczności i nie reklamujące się nigdzie indziej.

Wszystkie te szkoły mają podobny cel: efektywniejszy marketing. Rozumieją również wartość swojej obecności na naszej wyjątkowej i szanowanej w Polsce dwujęzycznej platformie edukacyjnej (nie reklamowej!) stworzonej dla rodziców i szkół, mającej na celu promowanie edukacji niepublicznej w Polsce.

Szkoły, które współpracują z Our Kids:Poznaj swój rynek - rodziny szukające szkół

Tysiące zainteresowanych rodzin studiuje informacje o szkołach na OurKids.net/pl

Rodziny, które korzystają z Internetu poszukując szkół i zdobywając o nich informacje, trafiają na OurKids.net/pl. Nasza strona internetowa dominuje w wynikach wyszukiwania tysięcy kluczowych słów i fraz związanych ze szkolnictwem (co oznacza, że nasza witryna ma najlepsze wyniki organicznych poszukiwań przez Google).

Ze względu na nasz ogromny zasięg tysiące rodzin tygodniowo korzysta z OurKids.net/pl, aby poznawać, porównywać i wybierać szkoły takie jak Twoja. Our Kids jedyne kompleksowe dwujęzyczne kompendium wiedzy o szkołach niepublicznych w Polsce.

Pobierz darmowy regionalny raport, aby dowiedzieć się, ile rodzin z Twojej społeczności aktywnie bada niepubliczne szkoły takie jak Twoja.

Opinie o Our Kids


“To co robi Our Kids jest bezcenne, ponieważ zbiera w jednym miejscu wszystkie informacje o szkołach umożliwiając rodzicom zapoznanie się, przeanalizowanie i porównanie, która filozofia, który system czy jaki sposób uczenia jest najlepszy z punktu widzenia ich potrzeb. Na co zwracam uwagę i co rzuca się w oczy to jest jakość, czystość i estetyka, wysoki poziom, merytoryczność oferty. Dlatego przystąpiliśmy do Our Kids bo uznaliśmy, że to co robicie jest spójne z tym co my robimy i właśnie z powodu wysokiej jakości jesteście dla nas takim partnerem, z jakim chcemy współpracować”.

—Małgorzata Guzy, założycielka, wieloletnia dyrektorka, Academy International w Warszawie

“Our Kids jest tutaj bardzo potrzebne. Nie tylko pełni rolę przewodnika dostarczającego pełnych informacji o wielu rodzajach szkół prywatnych, ale także oferuje nieocenione porady dla szkół, które poszukują uczniów. Osoby odpowiedzialne za Our Kids w Polsce są też bardzo kompetentne w dziedzinie edukacji i działają jako doskonałe bezstronne źródło wiedzy, pomagając rodzicom dotrzeć do właściwych szkół odpowiadających ich indywidualnym zainteresowaniom. Widać, że Our Kids zdobył zaufanie szkół i rodziców i na pewno będzie dalej odnosił sukcesy w swojej pracy w przyszłości”.

—Gary Lycett, Head of Admissions, Thames British School Warsaw

“OUR KIDS to pierwsza profesjonalna marka na naszym rynku, która stworzyła przewodnik po szkołach niepublicznych w naszym kraju. Brakowało miejsca, gdzie nasz potencjalny klient mógłby sprawdzić ofertę takich placówek, dowiedzieć się czym się wyróżniają lub w czym się specjalizują. Zarówno website i katalog jak i targi organizowane przez OUR KIDS dają wreszcie możliwość zaprezentowania się przedszkolom i szkołom niepublicznym. Zespół OUR KIDS prowadzi ustawiczną aktualizację bazy i dąży do tego aby stać się forum, na którym placówki niepubliczne, w jak najlepszy sposób, będą mogły informować o swojej działalności i sukcesach. Zespół Edukacyjny im. Lotników Amerykańskich był jednym z pierwszych, którzy zdecydowali się na współpracę z OUR KIDS, odkąd pojawili się w Polsce. Jesteśmy z tej współpracy zadowoleni i mamy nadzieję, że dzięki OUR KIDS będziemy mogli docierać z naszą ofertą do jeszcze szerszej grupy klientów”.

—Agnieszka Berus, dyrektorka ds. administracji i marketingu, Zespół Edukacyjny im. Lotników AmerykańskichOPINIE o EXPO SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH


“Idea zorganizowania targów jest genialna, a pomysł panelowych dyskusji świetny. Rodzice byli żywo zainteresowani omawianymi tematami, dyskutowali. A zadawane przez nich pytania nie były banalne. Jak patrzę, ile przyszło osób, to widzę, że to wydarzenie powinno być kontynuowane – i na pewno Expo kształtują świadomość rodzica. Również ucznia – bo oni także tu przyszli i zadawali nam pytania”.

—Żaneta Cornily, dyrektorka, Szkoła i Przedszkole PRO FUTURO

“Byłam na Expo i zaskoczyło mnie, że tak wiele osób przyszło - sami czy z dziećmi, bo nie spodziewałam się, że będzie tak ogromne zainteresowanie. To pokazuje, że dla rodziców, którzy szukają informacji, takie jedno miejsce jest właśnie po to żeby mogli porozmawiać, zapytać, przeanalizować, porównać filozofie, systemy, sposoby uczenia. Takie zebranie wszystkiego w jednym miejscu jest bezcenne”.

—Ewa Turek, dyrektorka Academy International Wawer i dyrektor programowy Academy International w Warszawie

“It was fantastic. There were many more parents than we thought would come. We had a lot of Polish parents and we had a lot of international parents. It was a really nice event. Nice place. Well organized and a huge success!”

—Tom McGrath, dyrektor, British Primary School of Wilanów

“Jestem bardzo zadowolona, dobrze zorganizowane i merytorycznie przygotowane”.

—Małgorzata Wiśniewska, Waldorfska Szkoła Podstawowa im. A. Cieszkowskiego

Media o Our Kids


gpc
gazeta
jedynka
librus
rodzina
samorzadowy


Członkostwo w Our Kids zawiera:

Miejsce promocji Sposób promocji
Witryna: OurKids.net/pl

Jedyna w Polsce dwujęzyczna internetowa witryna poświęcona całkowicie edukacji niepublicznej, z której korzysta 80 000 rodzin miesięcznie i która służy do dostarczania informacji, analizowania, porównywania i wyboru szkół. Dominuje w wyszukiwarkach, zajmując pozycję od 1 do 3 w tysiącach wyszukiwań słów kluczowych.

Drukowany przewodnik po szkołach

Największy i najczęściej cytowany niezależny przewodnik po szkołach niepublicznych w Polsce. 25 000 egzemplarzy dystrybuowanych wieloma kanałami. Przewodnik zawiera profile wiodących szkół niepublicznych oraz setki artykułów o edukacji.

  • Profil Twojej szkoły(½ lub cała strona)
  • Pozycja w indeksie szkół
Expo szkół niepublicznych

Jedyne w Polsce targi edukacyjne przeznaczone wyłącznie dla szkół niepublicznych. Organizowane w centrum Warszawy, przyciągają ponad 1200 rodziców i uczniów zainteresowanych szkolnictwem niepublicznym.

  • Profil Twojej szkoły dostępny dla wszystkich odwiedzających Expo, którzy otrzymują Przewodnik (Koszt stoiska na Expo extra)
Przewodnik drukowany w formie cyfrowej

Nasz drukowany Przewodnik w formie magazynu cyfrowego (na tablety, komputery i telefony komórkowe).

Media społecznościowe i partnerzy

Our Kids dzieli się informacjami o szkołach członkowskich na Facebooku oraz z naszą siecią partnerów-influencerów, co zwiększa zasięg o ponad 10 000.

  • Regularnie promujemy nasze szkoły członkowskie w postach na Facebooku i w blogach.

Pakiet “Platinum”
  • 1. pozycja na wszystkich listach szkół na witrynie OurKids.net/pl
  • Profil szkoły na całą stronę w drukowanym Przewodniku
  • Eksponowana widoczność na wszystkich listach szkół na całej witrynie OurKids.net/pl
  • Eksponowana widoczność na wszystkich narzędziach poszukiwań szkół
  • Pełny dostęp do zasobów marketingowych Our Kids Marketing
Pakiet “Gold”
Pakiet “Silver”