Our Kids The Trusted Source
 
Parent Tested Parent Approved
Trusted by parents since 1998Become a memberBecome a member
 

CO o OUR KIDS MÓWIĄ SZKOŁY?

WIĘCEJ OPINII O OUR KIDS I EXPO

school crest

Academy International w Warszawie
“To co robi Our Kids jest bezcenne, ponieważ zbiera w jednym miejscu wszystkie informacje o szkołach umożliwiając rodzicom zapoznanie się, przeanalizowanie i porównanie, która filozofia, który system czy jaki sposób uczenia jest najlepszy z punktu widzenia ich potrzeb. Na co zwracam uwagę i co rzuca się w oczy to jest jakość, czystość i estetyka, wysoki poziom, merytoryczność oferty. Dlatego przystąpiliśmy do Our Kids bo uznaliśmy, że to co robicie jest spójne z tym co my robimy i właśnie z powodu wysokiej jakości jesteście dla nas takim partnerem, z jakim chcemy współpracować”.

school crest

Thames British School Warsaw
“Our Kids jest tutaj bardzo potrzebne. Nie tylko pełni rolę przewodnika dostarczającego pełnych informacji o wielu rodzajach szkół prywatnych, ale także oferuje nieocenione porady dla szkół, które poszukują uczniów. Osoby odpowiedzialne za Our Kids w Polsce są też bardzo kompetentne w dziedzinie edukacji i działają jako doskonałe bezstronne źródło wiedzy, pomagając rodzicom dotrzeć do właściwych szkół odpowiadających ich indywidualnym zainteresowaniom. Widać, że Our Kids zdobył zaufanie szkół i rodziców i na pewno będzie dalej odnosił sukcesy w swojej pracy w przyszłości”.

school crest

Zespół Edukacyjny im. Lotników Amerykańskich
“OUR KIDS to pierwsza profesjonalna marka na naszym rynku, która stworzyła przewodnik po szkołach niepublicznych w naszym kraju. Brakowało miejsca, gdzie nasz potencjalny klient mógłby sprawdzić ofertę takich placówek, dowiedzieć się czym się wyróżniają lub w czym się specjalizują. Zarówno website i katalog jak i targi organizowane przez OUR KIDS dają wreszcie możliwość zaprezentowania się przedszkolom i szkołom niepublicznym. Zespół OUR KIDS prowadzi ustawiczną aktualizację bazy i dąży do tego aby stać się forum, na którym placówki niepubliczne, w jak najlepszy sposób, będą mogły informować o swojej działalności i sukcesach. Zespół Edukacyjny im. Lotników Amerykańskich był jednym z pierwszych, którzy zdecydowali się na współpracę z OUR KIDS, odkąd pojawili się w Polsce. Jesteśmy z tej współpracy zadowoleni i mamy nadzieję, że dzięki OUR KIDS będziemy mogli docierać z naszą ofertą do jeszcze szerszej grupy klientów”.

 

Wywiad wideo z Gilly Burrows, Admissions Officer w British Primary School of Wilanów, Warszawa (wywiad po angielsku)

 

school crest

Monnet International School
“Our Kids bezbłędnie wstrzelił się w społeczne zapotrzebowanie na rzetelną informację na temat jakości pracy polskich szkół. Wydawnictwo ‘Perspektywy’ tworzy od lat rankingi, oparte jedynie na wynikach egzaminów zewnętrznych, w przypadku liceów – matury polskiej. Nie uwzględnia w ogóle placówek oferujących maturę międzynarodową, szkół alternatywnych, które automatycznie znajdują się poza rankingiem, choć oferują kształcenie na zdecydowanie wyższym poziomie. Sądzę, że Our Kids przysłuży się nie tylko oświacie niepublicznej, ale także – poprawi wiedzę rodziców na temat edukacji, nowoczesnych, innowacyjnych, efektywnych metod nauczania, odwołujących się do pozytywnych emocji, angażujących uwagę, wszechstronnie rozwijających osobowość młodego człowieka”.

 

Wywiad wideo z Garym Lycettem, Director of Admissions and Marketing for Thames British School in Warsaw (wywiad po angielsku)

 

school crest

British International School of the University of Łódź
“Dla nas jest ważne żeby móc wyjść w świat z informacją o naszej szkole. Po to powstaliśmy żeby przede wszystkim pomagać osobom przyjeżdżającym z zagranicy - tak widzimy naszą misję. Bardzo ważne żebyśmy byli widziani “międzynarodowo” - żeby osoby, które zastanawiają się nad tym czy warto się do Łodzi przeprowadzić, wiedziały, że jest tutaj szkoła na takim poziomie. To nam zapewnia Our Kids”.

school crest

Warsaw Montessori School
“Przewodnik Our Kids jest znakomicie wydany, podobny w pewnym sensie do wydawanego w Los Angeles ‘LA Parent’. To bardzo dobry sposób aby przekazywać rodzicom informacje o szkołach w ciekawy sposób”.


school crest

Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej Edison
“Targi to bardzo dobra inicjatywa - mieliśmy bardzo duże zainteresowanie po Expo. Cały projekt Our Kids to świetny pomysł i ma szansę dotrzeć do osób, które się interesują szkołami niepublicznymi. Poza tym Our Kids znakomicie wspomaga marketing szkół”.

school crest

Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK, Warsaw
"Szczególnie obecnie ważne jest, aby rodziny miały jak najwięcej informacji o nas online. Our Kids jest zawsze na pierwszych miejscach w wyszukiwaniach Google i ważne jest dla nas, aby informacje o naszej szkole były tam dostępne”.

Embassy International School, Kraków
“Pomysł bardzo mi się podoba, chociaż przy pierwszym kontakcie myślałam, że powstaje kolejna broszura z listą szkół, więc podeszłam do sprawy z pewnym sceptycyzmem. Później kiedy zobaczyłam, że przekazane są tam solidne informacje i że osoby zainteresowane mogą się z tych materiałów wiele dowiedzieć, zobaczyłam, że w Our Kids chodzi o coś innego. W takim zestawieniu jak w Our Kids, gdzie wszystko jest dokładnie opisane, rodzic, firma relokacyjna czy czy korporacja, która oferuje szkoły swoim pracownikom, widzi co szkoły faktycznie oferują i otrzymuje wiedzę wykraczającą poza samą nazwę i piękne kolorowe zdjęcia”.


Oxford MasterClass
“Zawodowo pracuję zarówno z młodzieżą jak i z rodzicami, pomagając im wybrać najlepszą z możliwych ścieżkę edukacyjną począwszy od szkoły podstawowej, a na najlepszych światowych uniwersytetach kończąc. Do momentu kiedy na rynku polskim pojawiło się Our Kids opieraliśmy się wyłącznie na opiniach znajomych i znajomych znajomych. Szkołę wybierało się trochę pod względem rankingu trochę kierując się pocztą pantoflową. Często były to wybory chybione, bo wiele ważnych aspektów edukacji umykało. Nie było jednego miejsca, które gromadziłoby i porządkowało wiedzę, opinie - zarówno uczniów jak i rodziców. Our Kids było pomocne zarówno kiedy szukałam szkoły dla zdolnej ale mało ambitnej Noeli jak i wtedy kiedy Natalia z Moskwy szukała szkoły dla 11-letniego Ivana. Znalezienie szkoły po przeprowadzce to bardzo trudna rzecz – poczta pantoflowa odpada. W obu przypadkach dzięki Our Kids znaleźliśmy szkoły i po ponad pół roku możemy stwierdzić, że były to strzały w 10!
Zarówno strona internetowa jak i Targi Edukacyjne Our Kids są absolutnie z najwyższej światowej półki. Jedyne czego żałuję to, że nie było ich kiedy szukałam szkoły dla swojej córki”.
OPINIE o EXPO SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH

Szkoły i Przedszkola PRO FUTURO
“Idea zorganizowania targów jest genialna, a pomysł panelowych dyskusji świetny. Rodzice byli żywo zainteresowani omawianymi tematami, dyskutowali. A zadawane przez nich pytania nie były banalne. Jak patrzę, ile przyszło osób, to widzę, że to wydarzenie powinno być kontynuowane – i na pewno Expo kształtują świadomość rodzica. Również ucznia – bo oni także tu przyszli i zadawali nam pytania”.

Academy International w Warszawie
“Byłam na Expo i zaskoczyło mnie, że tak wiele osób przyszło - sami czy z dziećmi, bo nie spodziewałam się, że będzie tak ogromne zainteresowanie. To pokazuje, że dla rodziców, którzy szukają informacji, takie jedno miejsce jest właśnie po to żeby mogli porozmawiać, zapytać, przeanalizować, porównać filozofie, systemy, sposoby uczenia. Takie zebranie wszystkiego w jednym miejscu jest bezcenne”.

Monnet International School
“W niedzielę 10 marca 2019 r. w BUW odbyły się pierwsze w historii targi edukacyjne szkół niepublicznych. Ich efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Przyszły tłumy. Zainteresowanych naszą szkołą, podchodzących do naszego stoiska, zadających pytania było bardzo dużo. Szacuję, że 100, 200 rodzin. Odbyły się trzy panele dyskusyjne, skupiające pełną widownię. Cieszę się, że powstała konkurencja dla targów edukacyjnych organizowanych corocznie przez wydawnictwo „Perspektywy” w PKiN. Zwłaszcza że od kilku lat „Perspektywy” nie przewidują w ogóle miejsc dla liceów niepublicznych. Dzisiejszy sukces organizatora – „Our Kids” bardzo cieszy. Pokazuje, jak duże jest społeczne zainteresowanie oświatą niepubliczną”.

British Primary School of Wilanów
“It was fantastic. There were many more parents than we thought would come. We had a lot of Polish parents and we had a lot of international parents. It was a really nice event. Nice place. Well organized and a huge success!”

Waldorfska Szkoła Podstawowa im. A. Cieszkowskiego
“Jestem bardzo zadowolona, dobrze zorganizowane i merytorycznie przygotowane”.

International American School of Warsaw
“Jestem zaskoczona liczbą osób, które odwiedziły Expo. Jesteśmy w trakcie zapisów, przyjmujemy cały rok, więc na pewno to przełoży się na dalsze zapisy.”

Academy International Warszawa
“Targi są bardzo udane. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania.”

 
 

Monnet International School
“Uważamy organizowane przez Państwa targi za bardzo udane. Bardzo się cieszymy, bo rozbiliście Państwo monopol "Perspektyw" z ich narracją o "jedynie słusznym" wskaźniku rankingowym jakości pracy szkół. Deklarujemy uczestnictwo w targach i współpracę w kolejnych latach”.

International Trilingual School of Warsaw
“Fantastyczne, duże zainteresowanie”.

Szkoły i Przedszkola PRO FUTURO
“Doskonałe źródło oraz miejsce, by kształtować świadomość rodzica oraz zaistnieć jako specjalista”.

The Canadian School of Warsaw
“Good exposure for our school, good PR, well attended by families”.

Fundacji Szkolnej prowadzącej Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Guttenberga w Warszawie
“Frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Cały czas mamy co robić, podchodzą do nas rodzice z dziećmi i pytają o różne sprawy. Widać wielką potrzebę informacji”.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO i Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Białołęce
“Pierwszy raz jesteśmy na tego typu imprezie. Jest bardzo dużo rodziców, zadają ciekawe pytania. Zbieramy doświadczenia, bo od 1 września będziemy szkołą podstawową i liceum. Mamy jeszcze otwartą rekrutację”.

Warsaw Montessori School
“Idea targów jest fantastyczna, bo rodzice mają możliwość w szybkim tempie poznać i porównać ofertę edukacyjną wielu placówek. To, że mogą podejść do nas, zadać pytania jest bardzo dobre, tym bardziej że wielu rodziców nie wie, czym jest Montessori. W bezpośredniej rozmowie możemy przekazać rodzicom podstawowe informacje – powiedzieć, jaki mamy program, co nas wyróżnia, co możemy zaproponować dziecku i jak to się dzieje, że system Montessori się sprawdza”.

British International School
“Bardzo ważna i potrzebna inicjatywa”.

Edison Polish-English Primary School
“Mieliśmy wspaniałą okazję, żeby promować naszą szkołę, rozmawiać z rodzicami”.

Monnet International School
Jedyna oferta dla szkół międzynarodowych.

American School of Warsaw
“W Polsce jest duży wybór szkół niepublicznych, dlatego ważne jest, by widzieć między nimi różnicę. Najważniejsza dotyczy jakości nauczania – bo ona warunkuje dalszy rozwój człowieka, decyduje, gdzie dany absolwent może później aplikować, jakie uzyska możliwości, czy będzie miał odpowiednie kompetencje”.

British International School
“Te targi to bardzo dobrze spędzony czas. Jest bardzo duże zainteresowanie rodziców niepublicznymi placówkami edukacyjnymi w związku ze spodziewanym natłokiem dzieci w liceach państwowych i niepokojem, czy dla wszystkich będą miejsca”.

Warsaw Montessori School
“Kiedy byłam na Expo to chyba był pierwszy taki przypadek w ciągu moich 12 lat w Polsce kiedy czułam się jakbym była z powrotem u siebie w Ameryce. To było niezwykle ciekawe i inspirujące znaleźć się wśród tych wszystkich szkół, zobaczyć co inni ludzie robią, poznać tyle osób, które mają różne filozofie nauczania, ale wszystkie mają to samo marzenie: poprawę edukacji i pracę z dziećmi w jak najlepszy sposób”.

Waldorfska Szkoła Podstawowa nr 71 i Społeczne Waldorfskie Liceum nr 1
“Myślę, że to bardzo ciekawa inicjatywa przede wszystkim dlatego, że były tu zgrupowane tylko niepubliczne szkoły i właśnie to jest chyba jedyna jeśli chodzi o Warszawę taka impreza. Spodziewałem się mniej gości, ale zdecydowanie jestem pozytywnie zaskoczony. Także bardzo się cieszę, że przyjechaliśmy tutaj”.

Waldorfska Szkoła Podstawowa im. A. Cieszkowskiego
“Jestem bardzo zadowolona, dobrze zorganizowane i merytorycznie przygotowane”.

Polish-English Primary School Edison
“Expo Szkół Niepublicznych to bardzo fajna inicjatywa. Mieliśmy bardzo duże zainteresowanie po targach. Dały nam one szansę dotrzeć do osób, które interesują się szkołami niepublicznymi. Niektórzy na targach przyznawali, że po prostu o nas nie słyszeli wcześniej”.

Meridian International Schools
“Na targach rodzice mają okazję zapytać przedstawicieli szkoły o wszystko, co chcieliby wiedzieć, a także o sprawy, których nie mogli znaleźć na stronie internetowej. Mogą porównać oferty różnych szkół. To również wspaniała okazja dla szkół, żeby się zaprezentować”.

Polsko-Francuska Szkoła Podstawowa "La Fontaine"
“Uważamy, że to było bardzo dobre doświadczenie. Widzimy, że ludzie podchodzą i są zdziwieni, np. mówią o, jest szkoła z francuskim. Więc warto tu być”.

St. Stephen's School, Rome
“Definitely, it was worth it. If we can bring over one or two people, that would be perfect. We’re not here for volume but for quality”.

Zespół Szkół Lauder-Morasha
“Dla nas to bardzo ciekawe doświadczenie. Na pewno chętnie weźmiemy udział za rok, bo to jest szansa na bezpośrednie spotkanie. Strona internetowa tego nie daje. Spotkanie dyrektora szkoły na żywo daje zupełnie inną perspektywę. Bardzo fajna i przydatna forma, aby zebrać informacje o szkołach. To też uczy dzieciaki - fajne doświadczenie edukacyjne dla dzieciaków, licealistów. Zainteresowanie było non-stop, cały dzień”.

“Nie pamiętam kiedy dowiedziałam się tak dużo i w taki profesjonalny i ciekawy sposób. Świetne seminaria! Polecam teraz znajomym, żeby korzystali w Waszej witryny i materiałów. Wszyscy jesteśmy w trakcie poszukiwania i wyboru szkół.“

Umów się na rozmowę telefoniczną